Faaliyet Alanlarımız

mgm_fav

Hukuk & Danışmanlık

MGM Hukuk & Danışmanlık emek verilen, yoğun ve özenli çalışmanın başarıyı ıskalamayacağını bilmektedir. Deneyimi ve dinamik yapısı sayesinde müvekkil güvenini ve tanınmışlığını günbegün artıran MGM Hukuk & Danışmanlık; çalışma alanlarına ilişkin en kaliteli hizmeti vermeyi büyük bir zevkle vizyon edinmiştir.

Borçlar Hukuku

Sözleşmelerden doğan tüm ihtilaflarda ve diğer borç kaynaklarına ilişkin ihtilaflarda çeşitli hukuki görüş açıları ve çözüm yolları alanında avukatlık ve hukuki danışmanlık.

Ticaret Hukuku

Ticari hükümlerden kaynaklanan dava ve ihtilafların etkin çözümü ile ticari sözleşmelerin hazırlanması ve önleyici hukuk alanında avukatlık ve hukuki danışmanlık...

Gayrimenkul Hukuku ve İnşaat Hukuku

Taşınmaz mülkiyetinin konusu ve içeriği ile inşaat hukuku kapsamına giren ilgili konularda, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri.

Enerji Hukuku

Enerji sözleşmeleri, lisans, izin ve ruhsata yönelik hukuki iş ve uyuşmazlıklar konusunda, avukatlık faaliyeti ve anılan konulara ilişkin önleyici hukuk hizmeti.

Bilişim, İletişim, Basın ve İtibar Hukuku

Kişiliğin korunması, bilişim ve iletişim alanlarında ve bu alanlar yanında bu alanlarla ilişkili olan Basın Hukuku ve İtibar Hukuku anlanında da gerçek ve tüzel kişilere avukatlık ve hukuki danışmanlık.

Rekabet Hukuku

Rekabet Hukuku Mevzuatı kapsamında düzenleme alanı bulan ilgili konularda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri..